Kars’ta Spor Bülteni

KARS GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

Kars’ta Spor Bülteni
  • 20 Aralık 2017, Çarşamba 22:56

Kars’ta Spor Bülteni

KAFKAS HABER AJANSI

KARS GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

DÜNYA BOKS ŞAMPİYONASI

Hindistan'ın Guhawati şehrinde düzenlenen Gençler Dünya Boks Şampiyonasında

Genç Bayanlar 69 kg Dünya 3. sü olan Canser OLTU, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü

Gürsel POLAT ve ekibi Kars Valisi Sayın Rahmi DOĞAN'ı makamında ziyaret etmişlerdir.

DÜNYA BOKS ŞAMPİYONASI

Hindistan'ın Guhawati şehrinde düzenlenen Gençler Dünya Boks Şampiyonasında

Genç Bayanlar 69 kg Dünya 3. sü olan Canser OLTU Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü

Gürsel POLAT 'ı ziyaret etmiştir.

OKUL SPORLARI FİKSTÜR

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları takım sporları ve bireysel sporlar

müsabaka tarihleri http://kars.gsb.gov.tr adresinde yayınlanmıştır.

ANALİG

2017-2018 Anadolu Yıldızlar Ligi Doğu Anadolu Bölgesi Basketbol Kız-Erkek Grup

müsabakaları 16 Takım ve Malatya, Bingöl, Elazığ, Van, Ağrı, Bitlis, Tunceli, Iğdır illerinin

katılımıyla 14-17 Aralık 2017 tarihlerinde İlimiz Kafkas Üniversitesi Spor Salonunda

yapılmıştır.Gruplarında derece yapan basketbolun yıldızları 09-11 Mart 2017 tarihinde

yapılacak olan çeyrek final müsabakalarına katılmaya hak kazanmışlardır.

Gruplarında Derece Yapan Takımlar ve Çeyrek Final Müsabakalarına Katılacak İller:

Erkekler A Grubu: Erkekler B Grubu Erkekler C Grubu

Iğdır Elazığ Ağrı

Tunceli Malatya Kars

Bingöl Van Bitlis

Kızlar A Grubu Kızlar B Grubu

Malatya Van

Iğdır Ağrı

Bitlis Bingöl

Tunceli

ERKEK GRUBLARINDA DERECE YAPAN TAKIMLAR

Tunceli, Bingöl, Kars, Malatya, Van, Bitlis

KIZ GRUBLARINDA DERECE YAPAN TAKIMLAR

Malatya, Van, Ağrı, Bingöl, Tunceli, Iğdır

OKUL SPORLARI 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Okul sporları Gençler (Kız-Erkek) müsabakaları İlimiz

Kafkas Üniversitesi Spor Salonunda yapılmıştır.

Dereceye Giren Erkek Takımları: Dereceye Giren Erkek Takımları:

1.Özel Final Temel Lisesi 1.Faik Fikriye Torunoğulları

2.Digor Anadolu Lisesi 2.Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi

3.Sarıkamış Spor Lisesi 3.Hasan Harakani Anadolu Lisesi

OKUL SPORLARI BADMİNTON MÜSABAKALARI

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Badminton Genç (Erkek-Kız) İl

Birinciliği müsabakaları İlimiz İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayında yapılmıştır.

Dereceye Giren Erkek Takımları: Dereceye Giren Kız Takımları:

1.Haydar Aliyev Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 1.Sarıkamış Spor Lisesi

2.Cumhuriyet Anadolu Lisesi 2.Hüsnü M. Özyeğin Anadolu L.

3.Kars Fen Lisesi 3.Kars Fen Lisesi

OKUL SPORLARI

-Okul Sporları İl Birinciliği müsabakaları Gençler Kız-Erkek Masa Tenisi

müsabakaları İlimiz İsmail Aytemiz Spor Salonunda yapılan maçlarla devam etmektedir.

- Okul Sporları İl Birinciliği müsabakaları Gençler Kız-Erkek Voleybol müsabakaları

İlimiz İmam Hatip Ortaokulu Spor Salonunda yapılan maçlarla devam etmektedir.

--Okul Sporları İl Birinciliği müsabakaları Yıldızlar Kız-Erkek Futsal müsabakaları

İlimiz Kafkas Üniversitesi Spor Salonunda yapılan maçlarla devam etmektedir.

TÜRKİYE BÜYÜKLER FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI

-16-21 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Ferdi Boks

Şampiyonasına ilimizi temsilen 1 Antrenör ve 2 sporcu olmak üzere toplam 3 kişi katılacaktır.

GENÇLİK MERKEZİ FAALİYET PROGRAMI

-İyilik Ağacı Projesi kapsamında uyuşturucu ve madde bağımlılığı Gençlik

Liderlerimiz Müge TÜZER ve Zeynep TOPTAŞ'ın öncülüğünde sunumu Gençlik

Merkezimiz ve Okullarda gerçekleştirilmiştir.

-İmam Hatip Lisesi Satranç Kulüp ve Dini İlimler Atölyesi Çalışmaları başlamıştır.

-Okullarımızda şiir ve bilgi yarışmaları çalışım çalışmaları son hızıyla devam etmektedir.

-Edepli Mizah ve Karikatür Kursu her hafta salı günü düzenli olarak yapılmaktadır.

-20 Aralık 2017 tarihinde İyilik Ağacı projesi kapsamında gönüllü gençlerimizle baycan

barınağı ziyareti düzenlenecektir.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 İstanbul Başakşehir 17 11 3 3 13 36
2 Galatasaray 17 11 2 4 15 35
3 Fenerbahçe 17 9 6 2 14 33
4 Beşiktaş 17 8 6 3 13 30
5 Kayserispor 17 8 6 3 7 30
6 Göztepe 17 9 3 5 4 30
7 Trabzonspor 17 8 5 4 5 29
8 Demir Grup Sivasspor 17 8 2 7 -4 26
9 Bursaspor 17 7 4 6 9 25
10 Yeni Malatyaspor 17 6 4 7 -3 22
11 Kasımpaşa 17 5 4 8 -6 19
12 Akhisar Bld. Genç. 17 5 4 8 -8 19
13 Aytemiz Alanyaspor 17 5 3 9 -5 18
14 Osmanlıspor FK 17 5 2 10 -8 17
15 Antalyaspor 17 4 5 8 -12 17
16 Atiker Konyaspor 17 4 3 10 -7 15
17 Gençlerbirliği 17 3 5 9 -12 14
18 Karabükspor 17 2 3 12 -15 9
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 MKE Ankaragücü 17 10 4 3 12 34
2 Ümraniyespor 17 9 5 3 9 32
3 Çaykur Rizespor 17 9 4 4 11 31
4 Giresunspor 17 8 6 3 10 30
5 Adanaspor 17 7 5 5 -3 26
6 Boluspor 17 7 3 7 4 24
7 Erzurum BB 17 6 6 5 0 24
8 Balıkesirspor 17 7 5 5 4 23
9 Vartaş Elazığspor 17 6 5 6 2 23
10 İstanbulspor 17 6 5 6 1 23
11 Gazisehir Gaziantep FK 17 4 8 5 4 20
12 Altınordu 17 5 5 7 -1 20
13 Adana Demirspor 17 5 5 7 -3 20
14 Samsunspor 17 4 7 6 -6 19
15 Eskişehirspor 17 5 6 6 4 18
16 Denizlispor 17 3 5 9 -11 14
17 Manisaspor 17 6 2 9 -6 11
18 Gaziantepspor 17 1 4 12 -31 4
    Takımlar O G B M Av P
1 Menemen Belediyespor 17 12 2 3 27 38
2 Sivas Belediyespor 17 11 5 1 20 38
3 Hatayspor 17 12 2 3 18 38
4 Afjet Afyonspor 17 11 5 1 15 38
5 Keçiörengücü 17 10 2 5 24 32
6 Sancaktepe Belediyespor 17 9 5 3 12 32
7 İnegölspor 17 8 5 4 1 29
8 Sarıyer 17 7 3 7 3 24
9 Tokatspor 17 6 6 5 -3 24
10 Kastamonuspor 17 7 2 8 5 23
11 Amed Sportif 17 5 5 7 -1 20
12 Etimesgut Belediyespor 17 5 4 8 -4 19
13 Eyüpspor 17 5 3 9 -10 18
14 Bodrumspor 17 4 4 9 -10 16
15 Bucaspor 17 4 4 9 -7 13
16 Tuzlaspor 17 4 1 12 -15 13
17 Kocaeli Birlik Spor 17 2 2 13 -23 5
18 Mersin İdmanyurdu 17 1 0 16 -52 -9
    Takımlar O G B M Av P
1 Gümüşhanespor 17 11 3 3 18 36
2 Altay 17 9 5 3 12 32
3 Bandırmaspor 17 10 2 5 9 32
4 Bugsaşspor 17 9 4 4 13 31
5 Sakaryaspor 17 8 6 3 10 30
6 Sanliurfaspor 17 9 3 5 9 30
7 Hacettepe Spor 17 7 7 3 13 28
8 Kırklarelispor 17 7 5 5 3 26
9 Niğde Belediyespor 17 7 5 5 0 26
10 Zonguldak Kömürspor 17 6 5 6 -4 23
11 Konya Anadolu Selçukspor 17 5 6 6 -5 21
12 Pendikspor 17 5 5 7 -2 20
13 Fatih Karagümrük 17 5 2 10 -7 17
14 Fethiyespor 17 3 6 8 -10 15
15 Kahramanmaraşspor 17 3 5 9 -13 14
16 Karşıyaka 17 3 8 6 -6 11
17 Nazilli Belediyespor 17 2 4 11 -22 10
18 Silivrispor 17 1 5 11 -18 8

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 16.01.2018 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 16.01.2018 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 16.01.2018 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 16.01.2018 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 16.01.2018 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 16.01.2018 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 16.01.2018 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 16.01.2018 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 16.01.2018 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 16.01.2018 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 16.01.2018 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 16.01.2018 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık